• room.jpeg

  Pokoje

  Pokoje v Hotelu MERLIN jsou zařízeny útulně v příjemném domácím stylu, samozřejmostí je výtah.

 • 110.jpeg

  Karlův most

  Hotel Merlin je ideální pro návštěvu pražských památek. Karlův most je vzdálený 10 min volné chůze.

 • 170.jpeg

  Tančící dům

  Vyjdete-li z hotelu, za prvním rohem narazíte na Tančící dům a otevře se vám výhled na Pražský hrad.

 • 130.jpeg

  Národní divadlo

  Hotel Merlin je vhodný při návštěvě Nároního divadla. Od hotelu je vzdálené 5 min chůze.

 • rest.jpeg

  Restaurace

  Hotelová restaurace Stará doba nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni ve stylovém prostředí.

tripadvisorHotel Merlin Praha   

Hotel Merlin Praha Vás vítá na svých stránkách. Hotel v Praze nabízí ubytování v centru na nábřeží Vltavy u stanice metra " Karlovo náměstí" ( trasa B).

Ubytování Hotel Merlin Praha

Hotel Merlin Praha poskytuje ubytování v restaurovaném secesním domě v klidné části v centru. Pokoje v Hotelu Merlin jsou zařízeny útulně v příjemném domácím stylu a samozřejmostí je výtah.

Historické památky z Hotelu Merlin Praha

K nejznámějším památkám dojdete z hotelu pěšky za 15 minut - ke Karlovu Mostu, Národnímu divadlu, na Staroměstské náměstí, Hradčany i Václavské náměstí.

Restaurace v Hotelu Merlin Praha

Především v letním období Vám zpříjemní ubytování v Praze venkovní zahrádka s posezením a obsluhou z restaurace "Stará doba", která je součástí budovy Hotelu Merlin. Snídaně v hotelu Merlin není započítána v ceně ubytování. Můžete si ji objednat a doplatit na recepci - snídaně se podávají každý den v restauraci Stará doba, která je přímo v domě hotelu Merlin Praha. Pokud dáváte přednost vlastní přípravě jídla, máme pro Vás k dispozici v hotelu Merlin apartmán s kuchyní.

Parkování v hotelu Merlin Praha

Parkovat je možné na ulici před hotelem s předplacenou parkovací kartou (nutno zamluvit předem) nebo 100 m od hotelu Merlin v hlídaných garážích za poplatek 500,- Kč na den. V celém hotelu je k dispozici připojení na internet zdarma.

Nonstop recepce v hotelu Merlin Praha

Rádi Vás uvítáme kdykoli - naše recepce je otevřena 24 hodin denně, 365 dní v roce. Těšíme se na Vaši návštěvu! kolektiv Hotelu Merlin